O nas

Szanowni Państwo,

Zdrowie to najcenniejszy i najważniejszy dar, jaki otrzymaliśmy. Ciesząc się dobrym zdrowiem, możemy się realizować zarówno na płaszczyźnie rodzinnej jak i zawodowej. To dzięki niemu osiągamy sukcesy pnąc się coraz wyżej po drabinie kariery.

 

Każdego dnia skupiamy się na zadaniach, jakie przyszło nam dziś wykonać. Często zapominamy o tym, co pozwala nam na ich realizację. Intensywna praca doprowadza do wyczerpania organizmu, (którego w początkowych fazach w ogóle nie odczuwamy). Szybki tryb życia, który wiąże się także z brakiem czasu na pełnowartościowy, spokojny posiłek powoduje większą podatność na wirusy i bakterie, a co za tym idzie większą zachorowalność.

 

Nic więc dziwnego, iż ostatnimi czasy  pojawiły się liczne pomysły, mające na celu propagowanie wellness czyli innymi słowy zdrowego trybu życia. Inicjatywę w tym względzie podjęła także firma  Mednatur – dystrybutor na polski rynek produktów firmy ENERGY, DIOCHI, BACHA oraz innych preparatów z dziedziny tak zwanej medycyny naturalnej.  

 

Firma Mednatur powstała w 2003 roku i już od ponad 14 lat dostarczamy Państwu suplementy diety oraz preparaty stworzone wyłącznie na bazie naturalnych składników. Firmy, ale przede których produkty wprowadzamy na rynek polski, mogą pochwalić się nie tylko długą tradycją, ale także doskonałą jakością potwierdzoną certyfikatami.

 

Mednatur stawia sobie za zadanie nie tyle sprzedaż preparatów, których jest dystrybutorem, lecz propagowanie zdrowego stylu życia, a co za tym idzie przyczynienie się do poprawy Państwa kondycji psychofizycznej.

 

Dziękujemy za korzystanie z naszej witryny i życzymy udanych zakupów.

                                                                                                              

  Z poważniem

                                                                                                                                        Zespół Mednatur            
pixel